Glanerbrug viert 80 jaar vrijheid – samen met de buren

Gisteren
Niet op de Home/Nieuwsoverzicht
UITNODIGING viering 80 jaar vrijheid op maandag 5 mei 2025 in pdf

Op 5 mei viert Glanerbrug samen met Gronau 80 jaar vrijheid met een feestelijk muziekprogramma. De avond start om 19.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Gronausestraat. De deuren openen om 18.30 uur.

De muziek komt van Muziekvereniging Wilhelmina Glanerbrug en het Duitse trio Little Nork. Tussen de optredens spreken onder andere wethouder Niels van den Berg (Enschede), plaatsvervangend burgemeester Birgit Tegetmeyer (Gronau) en Euregio-vertegenwoordiger Jürgen Coße.

Om 21.00 uur wordt het bevrijdingsvuur bij de kerk gebracht door leden van GKV Ons Clubje. De 3 gastsprekers ontsteken het vuur, waarna het Wilhelmus klinkt. Iedereen is van harte welkom bij deze bijzondere avond. De viering wordt mede mogelijk gemaakt door Wijkbudget Glanerbrug, het Coöperatiefonds van Rabobank Zuid en Oost Twente en het Interreg Kleinprojectenfonds Euregio.