Boomfeestdag in het Ledeboerpark
Een perfect moment om samen met enthousiaste jongeren de stad een stukje groener te maken
19 maart was een prachtige dag. Het was zonnig, iedereen was vrolijk en zat vol groene energie! Deze dag stond in het teken van de natuur, want het was Boomfeestdag! Een perfect moment om samen met enthousiaste jongeren de stad een stukje groener te maken. En dat deden ze in het mooie Ledeboerpark.
500 jonge bomen en struiken
Met de schep gingen de leerlingen van basisschool de La Res Noord en de Ariënsschool aan de slag. Ze werden begeleid door experts van De Viermarken, Stadsdeelbeheer Noord en Onderhoud Enschede B.V.
Samen plantten ze wel 500 jonge bomen en struiken. Met een hoop plezier werd het een ochtend om nooit te vergeten! atuurlijk ontbrak daarna het drinken en wat lekkers niet.
Geduld en groei
En nu is het geduld hebben. Over een paar jaar kunnen de kinderen trots terugkijken. Hoe groot zijn dan de bomen die ze zelf hebben geplant?
1 ding is zeker: Enschede is weer een stukje groener, dankzij deze kanjers!
Om het geheel nog groener te maken kreeg iedereen een zakje met bloemenzaadjes mee naar huis.